Ръководител търговски отдел

Астреа Човешки ресурси е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни. Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения.
Започнахме с офис в София и след няколко години на професионализъм успяхме да се разширим във Велико Търново и Бургас.
Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

За един от нашите клиенти – водеща фирма, доказала се на българския пазар, като първокласна марка за интериорни и екстериорни решения за дома, офиса и градината, търсим Ръководител търговски отдел.

Задължения и отговорности:
* Планира, организира, координира и ръководи цялостната дейност по доставката на стоки в определен номенклатурен диапазон;
* Управлява екип от Продуктови мениджъри и асистенти. Подпомага дейността им и контролира качеството на работата им;
* Контактува с контрагенти на компанията, търговци на едро и посредници;
* Осъществява контрол върху работата на търговските специалисти и сътрудници от отдела, който управлява;
* Участва в търговски изложения в страната и чужбина, и сключва договори за доставка;
* Извършва контрол за въвеждане и установяване на нови продукти, на фирми, заявили желание за съвместно сътрудничество;
* Грижи се за прилагането на корпоративните стандарти на компанията и работи за постигането на поставените цели;
* Предприема инициативи за увеличаване на продажбите в рамките на приетата търговска и маркетингова стратегия.

Изисквания към кандидатите:
* Немски език – ниво B2-C1;
* Минимум 3 години професионален опит на ръководна позиция;
* Организационни и управленски умения;
* Опит в управление и развитие на отношенията с ключови клиенти за компанията.

Нашият клиент предлага:
* Възможност за професионална реализация в развиваща се организация;
* Работа в динамичен, атрактивен, амбициозен и ефективен екип;
* Солиден и коректен работодател, отлични възможности за фирмено обучение и професионално развитие.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата N r_HG_RTO).

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал, Средно управленско ниво

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

23.02.2018

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК