Търговски представител

Описание

Описание и изисквания:

Фирма Иновативни Кафе Решения е оторизиран дилър на капсулната система Illy-Mitaca за България. Компанията държи около 30% от пазара на кафе на капсули в страната и е утвърден лидер в сегмента. Мотото на Компанията е: "Работим с хората за хората", което ни задължава да бъдем най-добри в това което правим. Разполагаме с млад, мотивиран, амбициозен и креативен екип.
Във връзка с развитието на своята дейност, компанията търси да назначи търговски представители за град София.

Подходящият кандидат за позицията притежава:
− Опит в областта на активното търсене и привличане на клиенти;
− Средно или Висше образование;
− Oпит във воденето на преговори и презентации;
− Високо ниво на вътрешна мотивация, готовност и желание за активни продажби;
− Свидетелство за управление на МПС. /кат. В/
Ако се присъедините към нашия екип, задълженията Ви ще включват:

− Активно търсене и набелязване на потенциални клиенти;
− Активно осъществяване на продажби, на индивидуални и корпоративни клиенти;
− Отлично познаване и представяне на фирмените продукти, ценовата и търговската политика на компанията;
−Пряка отговорност за постигане на поставените цели за обем на продажби, рентабилност, дистрибуция и пазарно развитие;
− Определяне на целеви групи и набелязване на потенциални партньори и клиенти;
− Поддържане на актуална база данни;
− Администриране и обработка на документи и информация свързани с дейностите по продажбите;
− Осъществяване на пътувания и срещи в рамките на град София.
На одобрения кандидат Компанията ще предложи:
− Възможности за обучение и развитие на редица умения и компетенции свързани с продажбения процес;
− Постоянен трудов договор и осигуряване;
− Атрактивно възнаграждение състоящо се от: базово месечно възнаграждение и допълнителна бонусна система.
−Служебен автомобил и телефон;
Всеки успех има своето начало, сега е времето за стъпка в професионалното Ви развитие. Ако смятате, че отговаряте на посочените по-горе изисквания и желаете да станете част от нашия успех, моля натиснете бутона „Кандидатствай по тази обява”, за да изпратите CV и актуална снимка.

Само кандидатите отговарящи на изискванията за позицията, ще бъдат поканени на интервю.

Документите на всички кандидати ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и са под специална защита по ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво,

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1600 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал
Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Дата:

16.02.2018

Организация:

"Иновативни Кафе Решения"ЕООД

Повече информация за "Иновативни Кафе Решения"ЕООД може да получите ТУК