ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

„СЛ ТРЕЙДИНГ” ООД, фирма с предмет на дейност внос и търговия на санитарно-хигиенни материали и консумативи. Във връзка с разширяване дейността си и повишаване качеството на обслужване на нашите клиенти, търсим да назначим опитен професионалист за длъжността:

ИЗИСКВАНИЯ:

• Опит в продажбите и директна работа с клиенти
• Отлични търговски и презентационни умения
• Валидна шофьорска книжка
• Компютърна грамотност – MS Office (Word, Excel, Outlook)

ОТГОВОРНОСТИ:

• Развитие на продажбите
• Активно представяне на продуктовата гама
• Поддържане и разширяване на търговските взаимоотношения със съществуващите партньори на фирмата
• Намиране на нови потенциални клиенти

КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ:

• Конкурентно заплащане
• Бонуси от продажбите
• Фирмен автомобил
• Служебни телефон и лаптоп

Ако позицията е интересна за Вас, изпратете своята актуална автобиография и снимка. Получените документи ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност. На интервю ще бъдат поканени само одобрените кандидати.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, жк.Младост 4, бл.428

Дата:

20.02.2018

Организация:

"СЛ Трейдинг" ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "СЛ Трейдинг" ООД може да получите ТУК