Мобилен Супервайзър на служители в търговските обекти- София

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият партньор е доказана компания занимаваща се с маркетингови решения в областта на модерната търговия (търговските вериги), организиране на маркетингови проучвания и промоции.

В момента за тях търсим да назначим :

Мобилен Супервайзър на служители в търговски обекти

Отговорности:
Посещава различните обекти в поверения му район;
Извършва ежедневен контрол върху работата на мърчандайзерите
Поддържа контакт със служителите в търговските вериги;
Координира и организира работата със стоките в магазините;
Участва в процеса за подбор и обучение на персонала в района.

Компанията предлага:
Добро стартово възнаграждение;
Стандартно работно време : понеделник - петък /08.00-17.00ч./;
Осигурен служебен автомобил;
Фирмено обучение, насочено към развитие на личностни и професионални умения;
Коректни трудови отношения;
Разнообразна работа с възможности за лична изява в отлична работна среда на амбициозна компания.

Изисквания:
Опит в търговски вериги – минимум 2-3 години;
Шофьорска книжка - кат. В;
Отлични комуникативни умения.
Умение за работа в динамична среда;
Добро владеене на Microsoft Office.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

22.03.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК