Специалист продажби - онлайн магазин

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Богатият ни опит в сферата на човешките ресурси ни е дал ценна информация и обширни познания за различната корпоративна култура на нашите партньори и по този начин ние имаме възможност да селектираме най-точния кандидат за всяка позиция.

В момента наш клиент е компания, която има силно онлайн присъствие и работи с една от най- големите електронни платформи. Разпознаваемо име и достоен конкурент, не само на българския пазар. Културата на компанията е изключително динамична, модерна и позитивна. Изграждат добри екипи с потенциал за развитие в чудесни условия на труд!

Ако сте комуникативен и енергичен човек, ориентиран към постигане на резултати и с опит в продажбите, кандидатствайте за позицията:

Отговорности:

- Привличане и задържане на нови бизнес партньори на компанията;
- Комуникация с потенциални партньори по телефон, мейл, както и лични срещи с цел презентиране на възможностите, които платформата предлага;
- Посещаване на различни събития, с цел среща създаване на нови контакти;
- Изготвяне и сключване на договори;
- Съдействие при въвеждането на новите партньори.

Компанията предлага:

- Позиция в международна компания, лидер в онлайн продажбите.
- Много добро заплащане плюс бонуси;
- Социални придобивки;
- Възможност за развитие в компанията;
- Динамична работна среда в млад и позитивен екип;
- Работа с утвърдени специалисти.

Изисквания:

- Опит в сферата на интернет продажбите;
- Английски език на работно ниво - B1-B2;
- Отлични комуникативни умения и насоченост към клиента;
- Много добра компютърна грамотност (Excel).

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Електронна търговия

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

21.02.2018

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК