Мобилен търговски консултант (физически лица)

Във връзка с партньорска дейност на фирмата обявяваме свободно работно място за:

Позицията предлага възможност да проявите своите търговски умения в динамичен, съвременен и бързоразвиващ се бранш.

Изисквания към кандидатите:

- Средно или висше образование;
- Изградени търговски умения;
- Умения за работа в екип;
- Умения за правилно планиране и управление на времето;
- Способност за водене на преговори и убеждаване;
- Инициативна личност, ориентирана към изпълнение на поставени цели;
- Добра езикова и компютърна грамотност;
- Активен шофьор, кат. В, без нарушения;

Задължения:

- Ежедневна комуникация с потенциални и настоящи клиенти;
- Представяне на продукти и услуги;
- Изграждане на мрежа от лоялни клиенти;
- Реализиране на директни продажби на физически лица;
- Спазване на поставени срокове и зададени месечни цели;
- Органзиране на документооборот.

Нашето предложение:

- Безсрочен трудов договор,с 6-месечен изпитателен срок;
- Обучение, обвързано с предлаганите продукти и услуги;
- Динамична работа в екип;
- Използване на служебен автомобил в рамките на работния ден;
- Твърдо и допълнително възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
- Месторабота: регион Стара Загора

Ако проявявате интерес към посочената позиция, ще очакваме Вашата актуална автобиография и снимка. Селектираните кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Данните предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Агенция по Заетостта N: 1858/24.03.201:

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. Стара Загора

Дата:

01.03.2018

Организация:

Бизнес школа

Детайли за организацията:

Повече информация за Бизнес школа може да получите ТУК