Специалист Маркетинг и Реклама

Утвърдена компания на българския пазар на хранителни добавки, търси да назначи:

Специалист Маркетинг, Реклама, Продажби

Основни задължения:
* Мониторинг на пазара – анализ на конкурентите, продукти, цени, активности и др.;
* Разработва концепции относно позициониране на нови продукти;
* Осъществява контакти с клиенти – дистрибутори, вериги аптеки, търговци, изготвяне на оферти и договори;
* Планира, организира и провежда промоционални кампании;
* Администриране и поддържане интернет сайт - актуализиране на информация /статии, продукти, банери и т.н./;
* Интернет реклама - Google Adwords campaigns, Facebook; Имейл маркетинг; Познания относно Google Analytics;
* Участие в планирането на печатната реклама;
* Дизайн и предпечат на карета и банери.

Изисквания към кандидатите:

- Опит на подобна позиция;
- Висше образование в сферата на Маркетинг, Реклама, Мениджмънт и др.
- Много добро владеене на английски език – писмено и говоримо;
- Отлична кoмпютърна грамотност - MS Word, Excel, Power Point, Internet;
- Работа с Adobe Photoshop и InDesign ще се счита за предимство;
- Високо ниво на дигитални компетенции;
- Иновативно мислене и инициативност.

Ние предлагаме:

- Динамична работа с висока степен на отговорност и самостоятелност;
- Възнаграждение, съответстващо на постигнатите резултати;
- Отлична работна атмосфера.

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете актуална автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Магистър

Профил:
Маркетинг, Реклама, Мениджмънт и др.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Електронна търговия
Хранителни продукти
Фармацевтични продукти

Населено място:

Гр. София

Дата:

07.03.2018

Организация:

Мирта - Медикус ЕООД

Повече информация за Мирта - Медикус ЕООД може да получите ТУК