Администратор в онлайн магазин

Описание

“Поликонтакт” търси Администратор в онлайн магазин

Изисквания:
- много добри комуникационни/търговски умения и ясна дикция
- добро владеене на английски език писменно и говоримо
- добри компютърни умения
- позицията е подходяща за СТУДЕНТИ с икономически профил

Отговорности:
- комуникация с клиенти по телефон и е-майл
- участие в различни онлайн кампании - facebook и др.социални медии
- координация и обработка на постъпили заявки

Допълнителна информация:
- приятна атмосфера на работа с перспективи за развитие
- много добро възнаграждение

Начин на кандидатстване:
Първоначалният подбор ще се извърши по документи - актуална автобиография със снимка и мотивационно писмо. Одобрените по документи кандидати ще бъдат уведомени за последващо интервю.

Предоставените от Вас лични данни подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД.
Лиценз на „ПОЛИКОНТАКТ” ЕООД: 1702/17.03.2014 год.

За връзка с нас: 052/601 601, 602 602, 0888 833 363, e-mail: contact7@polycontact.com

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 600 до 1000 лева на месец

Категория:

Електронна търговия

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

град Варна 9002, район "Одесос", бул. "Приморски" № 131

Дата:

07.06.2018

Организация:

Поликонтакт ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Поликонтакт ЕООД може да получите ТУК