Складов оператор

Евромаркет Груп е най-големият доставчик на строителна техника и индустриално оборудване в България.

Евромаркет "Автосервизно оборудване" е акционерно дружество в рамките на Евромаркет Груп, специализирано в доставка, монтаж и сервиз на техника и оборудване за автосервизи и автомивки. Фирмата е партньор със световни лидери в производството на автосервизно оборудване и авторепаратура, между които са:

MAHA - автоподемна техника и оборудване за ГТП;
HOFMANN - техника за сервиз на автомобилни гуми;
SAMOA - оборудване за масла и греси;
BLOWTHERM - камери за боядисване и зони за подотовка;
WASHTEC - автомивки;
WERTHER - автосервизно оборудване;
TOP AUTO - автосервизно оборудване;
CAR-O-LINER - стендове за разпъване;
JOSAM - стендове за разпъване и реглаж;
ROBINAIR - системи за диагностика и презареждане на автоклиматици;
SPIES HECKER - автобои;
SATA - бояджийски пистолети;
KOVAX - абразиви;
4CR - авторепаратура;
U-POL – авторепаратура.

За складовата си база в София, компанията търси да назначи Складов оператор.

Отговорности:

• Стопанисва и води отчет за стоково-материалните ценности /СМЦ/ в склада;
• Осъществява физическа проверка на постъпващите стоки в склада и се грижи за правилното им съхранение;
• Работи с документи, съпътстващи движението на стоките;
• Участва и организира товаро-разтоварната дейност в склада.

Изисквания:

• Добре организиран, подреден, отговорен и лоялен човек, който търси дългосрочно партньорство;
• Правоспособност за работа с мотокар е предимство;
• Опит на подобна позиция е предимство;
• Шофьорска книжка;
• Готовност за работа при големи натоварвания.

Компанията предлага:

• Постоянна работа в стабилна и утвърдена компания;
• Сплотен и приятелски настроен екип;
• Коректно отношение;
• Петдневна работна седмица - от понеделник до петък, от 9 до 17.30 ч.;
• Осигурен служебен транспорт.

Ще осъществим контакт само с одобрените за интервю кандидати.

За да кандидатствате по тази обява, моля изпратете автобиография и актуална снимка.

Данните, които предоставяте доброволно, са лични данни по ЗЗЛД и подлежат на специална защита. Ние поемаме ангажимента да ги опазваме, съхраняваме и използваме само във връзка с регистрирането на Вашата кандидатура за работа.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Нехранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, Казичене, ул. Околовръстен път 454

Дата:

30.04.2018

Организация:

Евромаркет Груп АД

Повече информация за Евромаркет Груп АД може да получите ТУК