Продавач разносна търговия на сладолед за региона на град Варна

За нашия клиент Unilever България, който е водеща в света компания в сферата на производството и дистрибуцията на бързооборотни стоки, търсим да назначим

Вашите задължения ще включват:

- Извършване на директна продажба на продуктите на компанията в поверения Ви район;
- Отговорност за правилното отчитане на продажбите и ежедневната комуникация с клиентите;
- Осигуряване на отлично представяне и подреждане на продуктите, според утвърдените стандарти и указания;
- Стриктно спазване на утвърдената търговска политика на компанията;
- Изготвяне на отчети и справки за дейността.

Изисквания към кандидата:

- Добри комуникативни умения;
- Енергичност и инициативност;
- Умения за работа в екип и динамична среда;
- Отговорност, организираност, инициативност;
- Опит на подобна позиция в бързооборотния бранш е предимство;
- Шофьорска книжка категория В;
- Възможност за започване на работа веднага.

Компанията предлага:

- Отлични условия за работа;
- Трудов договор;
- Твърда заплата плюс бонуси;
- Възможност за развитие;
- Обучение.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814/8.12.2014.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1050 до 2000 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Хранителни продукти
Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

23.03.2018

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК