Шофьор - Продавач Директни продажби (ексван) на Млечни продукти

Еко Рима е Мадра до град Троян която произвежда млечни продукти .
Търсим да назначим шофьор - продавач на обекта ни в гр.София
Основни задължения:
- осъществява директни продажби и доставки на стоки;
- активно представя продуктите на фирмата с цел разширяване на пазарните позиции;
- поддържа и развива съществуващата мрежа от клиенти;

Нашите изисквания:
- средно образование;
- задължително чиста шофьорска книжка - категория "B";
- търговски опит в дистрибуцията на хранителни продукти, познаване на търговската мрежа;
- комуникативност, организираност, инициативност;
- отговорност, лоялност;
- търговски нюх и умения за работа с клиенти;
- умение за работа в екип
Нашето предложение:
- мотивиращо възнаграждение обвързано с резултатите;
- възможност за професионално усъвършенстване и израстване;
- първоначално и последващо обучение;
- коректност в трудово правните взаимоотношения;.

Складовата база се намира в кв.Сухата река зад стадион Герена.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Неквалифициран персонал, Средно управленско ниво, Висше управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1200 лева на месец

Категория:

Хранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

с.Врабево

Дата:

14.05.2018

Организация:

Еко Рима ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Еко Рима ООД може да получите ТУК