ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

Описание

Станете част от нашия екип!

Office 1 Superstore търси да назначи

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ за гр. София.

Вашите задължения ще бъдат:
- Осъществява активни контакти и продажби на продукти и услуги на Офис 1 Суперстор.
- Идентифицира индивидуалните нужди на клиента и предлага комплексни решения.
- Изгражда ефективни и трайни бизнес отношения.
- Развива обема от продажби и качеството на обслужване.
- Утвърждава положителния имидж на търговската марка „Office 1 Superstore”.
- Изготвя периодични отчети за постигнатите резултати.

От Вас очакваме:
- Търговски опит;
- Отлични презентационни умения и поведение;
- Доказан опит при водене на преговори и бизнес комуникация;
- Умения за планиране, последователност и вземане на бързи и адекватни решения;
- Енергичност, инициативност, лоялност към дружеството;
- Шофьорска книжка категория “В” - активен шофьор;

Ние предлагаме:
- Динамична работа в млад и мотивиран екип;
- Атрактивно възнаграждение;
- Мотивираща бонус схема и премии за постигнати резултати;
- Съвременен мениджмънт;
- Възможност за развитие в една от водещите търговски компании на пазара.

Ако отговаряте на нашите изисквания и това предложение представлява интерес за Вас, изпратете актуална автобиография и снимка.

Контакт ще бъде установен само с одобрените по документи кандидати.

Кандидатурите се разглеждат при стриктна конфиденциалност и според ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Цариградско шосе 139

Дата:

10.05.2018

Организация:

Кооперация Панда

Детайли за организацията:

Повече информация за Кооперация Панда може да получите ТУК