Складов работник

За складова база на „ВИКИНГ-Т“ ООД в гр. Варна търсим отговорен служител за позицията СКЛАДОВ РАБОТНИК.

ОТГОВОРНОСТИ:

Участва във всички складови процеси: товаро-разтоварна дейност, прием и подреждане, издаване на стоки, комплектоване и пакетиране на стоки за доставка към клиенти, директен контакт с клиенти

ИЗИСКВАНИЯ:

- Минимум средно образование;
- Опит при работа със складови програми;
- Енергичност и добър ресурс за работа под напрежение;
- Умения за работа в екип;
- Прецизност, лоялност и коректност.

Очакваме Ваше актуално СV, със снимка.
Всички предоставени документи са под защита на ЗЗЛД и ще бъдат разгледани в условията на конфиденциалност.
За интервю ще бъдат поканени само кандидати, които са одобрени по документи.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

13.04.2018

Организация:

Викинг - Т ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Викинг - Т ООД може да получите ТУК