ЕЛЕКТРОМОНТЬОР- Балчик

Изи Консулт е най-голямата българска консултантска компания, специализираща в управлението и развитието на човешки ресурси и подбора на персонал.

За наш клиент - производствена компания с утвърдени пазарни позиции - търсим да наемем:

ЕЛЕКТРОМОНТЬОР

От кандидатите изискваме:

- Средно/висше образование в сферата на електротехниката или друго подходящо;
- Професионален опит на същата или сходна позиция;
- Минимум трета квалификационна група за електробезопасност;
- Умения за екипна работа, сериозно и отговорно отношение към работния процес.

Вашите отговорности ще са свързани основно с:

- Контрол на изправността на електрическата мрежа и оборудването и определяне на необходимостта от ремонт;
- Извършване на текущи и планови ремонти за отстраняване на технически проблеми;
- Анализиране на резултата на ремонта и изпитване на оборудването след отстраняване на техническата неизправност;
- Работа с измервателни уреди;
- Поддръжка на охладителната система и уредите за нагряване.

Кандидатствайте и можете да получите:

- Дългосрочна работа в утвърдена и модерна компания;
- Трудов договор и пълни осигуровки;
- Фиксирана заплата и ежемесечен бонус - средна нетна заплата: 1000-1200 лв.;
- Гъвкавост при определяне на работното време - възможност за работа на редовна смяна или на 12-часови смени при режим 2/2; БЕЗ НОЩНИ СМЕНИ;
- Безплатно хранене в столовата на компанията;
- Добро въвеждащо обучение за всеки новопостъпил.

Моля, изпратете автобиографията си като натиснете бутона "Кандидатствай за тази позиция". Наш консултант ще се свърже с одобрените по документи кандидати в рамките на 5 работни дни.

Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидатите.

Ако имате роднини, приятели, познати, може да ни препоръчате, като споделите линка към обявата.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1300 до 1700 лева на месец

Категория:

Електроника и Електротехника

Населено място:

Гр. Балчик

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

10.07.2019

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал