Касиер

"ЮНИОН ИВКОНИ" ООД е лидер в областта на пътническия автомобилен транспорт с 25 години професионален опит, осъществявайки ежедневни курсове до над 100 града в страната.

Вакантна позиция
Касиер/ка, продажба на автобусни билети - половин щат на 4 часа

Какви ще бъдат Вашите задължения?

*Усмихнати и отзивчиви предоставяте информация на настоящи/бъдещи клиенти за:
-Цени и условия на пътуване;
-Разсписания и маршрути;
-Промоции, отстъпки и актуални промени.

*Реализирате продажби на автобусни билети по избрани дестинации;

*Изготвяте прецизно отчети и справки;

Къде ще е работното Ви място?
* Автогара Габрово;

Какъв ще бъде графикът Ви на работа?
* Сменен режим на работа/ дневни смени/

Какво би Ви припознало като успешен кандидат?
*Притежавате опит от сферата на търговията и продажбите;
*Комуникирате с клиенти и пътници в режим на интензивна динамика;
*Имате желание да учите в движение;

Какво можем да Ви предложем?
* Коректни трудово правни отношения ;
* Възможност за професионално развитие;
* Безплатно пътуване по всички наши дестинации в България

Моля, желаещите да кандидатстват да изпратят актуална автобиография в срок до 23.05.2018г

Всички документи ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал, Административен персонал

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал
Нехранителни продукти

Населено място:

Гр. Габрово

ж.к. АВТОГАРА СЕРДИКА АДМИНИСТРАТИВНА СГРАДА ет.2, КМ. МАРИЯ ЛУИЗА No 102

Дата:

02.05.2018

Организация:

Юнион-Ивкони ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Юнион-Ивкони ЕООД може да получите ТУК