Търговски представител - хлебна промишленост- София

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Наш клиент е компания, лидер в продажбата и дистрибуцията на продукти за хлебната промишленост - ингредиенти, функционални добавки за производството на храни и хлебни изделия. За тях търсим да назначим мотивиран служител на позиция:

Търговски представител

Отговорности:

• Изгражда дълготрайни взаимоотношения с настоящи и нови клиенти;
• Познава добре продуктите на компанията и отговаря за успешното водене на преговори и презентирането им пред партньорите на компанията;
• Регулярно организира срещи с цел поддържане на професионални отношения с клиентите на компанията;
• Следи позиционирането на продуктите на пазара;
• Изготвя стратегии за изпълнението на поставените цели;
• Анализира получените резултати, изготвя отчети и работи в екип.

Привилегии:

• Възможност за работа в компания лидер в сферата си на дейност;
• Много добро месечно възнаграждение;
• Бонуси;
• Служебен автомобил, телефон и лаптоп;
• Възможност за развитие в професионален план;
• Работа в мотивиран и позитивен екип.

Изисквания:

• 3-5 години опит в търговията на продукти за хлебната или сладкарската индустрия е задължителен;
• Висше образование в сферата се счита за предимство;
• Много добро владеене на английски език е задължителен;
• Ориентираност към постигане на резултати;
• Отлични комуникационни умения, проактивност и организираност;
• Компютърна грамотност - MS Office;
• Активен шофьор.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

03.01.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК