ТЪРГОВСКИ СЪТРУДНИК

ФИРМА ПИК 3000 ООД СЕ ЗАНИМАВА С ВНОС И ДИСТРИБУЦИЯ НА СПЕЦИАЛИЗИРАНА ЕКИПИРОВКА ЗА АЛПИНИЗЪМ, СПЕЛЕОЛОГИЯ, РАБОТА НА ВИСОЧИНА.
Изключителен представител за България на фирмите Petzl, Beal, Gibbon.

Изисквания към кандидата:

- Познания в областта, предмет на дейност на фирмата (познания за специфичната екипировка, използвана за височинни дейности);
- Добра компютърна грамотност (MS Word/Excel/Powerpoint), опит в работа със складови програми е предимство;
- Английски език писмено и говоримо (позицията изисква ежедневна кореспонденция на английски език!);
- Комуникативни способности, мотивация за работа;
- Опит в сферата на продажбите.

Задължения и отговорности:
Комуникация с клиенти и доставчици на фирмата, изготвяне и обработка на документи (заявки, приходни и разходни фактури, интрастат декларации...), изготвяне на оферти, проверка на поръчките на клиентите, проучване и реализация на продуктовата гама.

Какво предлагаме:
- Добро възнаграждение, отговарящо на постигнатите резултати;
- Интересна работа (за хора с интереси в тази област...);
- Трудов договор и осигуряване на реалната заплата;
- Фирмено обучение.

Стартовата заплата се определя след интервю с кандидата и проверка на неговите знания и умения и зависи от нивото на посочените по-горе изисквания.

Необходими документи: СV и МОТИВАЦИОННО ПИСМО

NB: Автобиографии, които не са придружени от мотивационно писмо няма да бъдат разглеждани, както и документи, написани небрежно и неграмотно!

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София 1504, ул. Петра №7

Дата:

03.05.2018

Организация:

Пик 3000 ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Пик 3000 ООД може да получите ТУК