Търговски представител

ИБГ-88 търси Търговски представител за нашите клиенти, защото те работят в партньорство с чуждестранни производители, които са доказани на пазара.
Основни задължения и отговорности:
- Привличане на нови клиенти и изготвяне на оферти.
- Поддържане на контакти със съществуващите търговски партньори и проследяване на изпълнението на сключените договори.
- Представяне на фирмените продукти.
- Постигане на предварително зададени обеми на продажби и търговски цели.
- Организиране и контрол на получените поръчки.
Изисквания:
- Английски, Руски и Полски.
- Кандидатът трябва да е активен шофьор.
- Организираност и отговорно отношение към задълженията.
- Умения за работа в екип, бърза адаптация и добра комуникативност.
- Умения за работа с: Outlook, Excel и Word.
Компанията предлага:
- Поемане на пътните разходи.
- Възможности за кариерно развитие.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език, Испански език, Полски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 510 до 800 лева на месец

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. Благоевград

Дата:

08.05.2018

Организация:

ИБГ-88

Детайли за организацията:

Повече информация за ИБГ-88 може да получите ТУК