Продавач-консултант

Българска верига магазини за хранителни стоки с доказани позиции на пазара, съществуваща близо 20 години търси да назначи продавач-консултанти за своите обекти.

Компанията предлага:

* Трудов договор и осигуровки;
* Постоянна и сигурна заетост;
* Реална възможност за кариерно развитие;
* Обучение и ценен опит;
* Гъвкаво работно време; * Допълнителни възнаграждения и бонуси.

Основни задължения за посочената позиция:

* Внимателно и вежливо обслужване на клиентите; * Аранжиране на стоките на щандовете и витрините;

Ако Вие сте сериозен и отговорен човек и нашето предложение представлява интерес за вас, моля изпратете CV с актуална снимка и актуален телефон.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1100 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София ж.к. Манастирски ливади 53 вх.А

Дата:

09.05.2018

Организация:

ЕСЕЙДИ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЕСЕЙДИ ЕООД може да получите ТУК