Продавач консултант

Описание

Описание и изисквания:

Фирма Бижу Тренди ЕООД търси да назначи продавач-консултант/ка в магазин за бижутерия в центъра на гр. София.

Вашите отговорности:

Зареждане и подреждане на стоката в обекта

Предлага и консултира клиентите при продажба на стока

Работа с касов апарат и POS терминал за картови разплащания

Поддържане на хигиената на работното място

Нашите изисквания:

Комуникативност, умение за работа с клиенти

Умения за работа в екип

Предишен опит в сферата на търговията е предимство и владеенето на турски език.

Ако нашето предложение Ви интересува, изпратете актуална АВТОБИОГРАФИЯ СЪС СНИМКА.

Контакт ще бъде установен само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Турски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1000 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Цар Самуил 101

Дата:

27.10.2018

Организация:

Бижу Тренди ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Бижу Тренди ЕООД може да получите ТУК