Търговски представител - високоалкохолни напитки

Описание

Търговски представител - високоалкохолни напитки гр.София

Отговорности:
- Изгражда дълготрайни взаимоотношения и контакти с нови клиенти;
- Активно търсене и привличане на нови клиенти:
- Познава много добре продуктовото портфолио и отговаря за успешно предлагане, презентиране и дистрибуция;
- Регулярна комуникация с клиентите;
- Следи позиционирането на продуктите на пазара;
- Отговорност към поставените цели и задачи;

Изисквания:
- 3-5 години опит в дистрибуцията на високоалкохолни напитки;
- Средно / Висше образование ще се счита за предимство;
- Ориентираност към постигане на резултати;
- Отлични комуникационни умения, проактивност и организираност;
- Компютърна грамотност - MS Office;
- Активен шофьор - кат.В

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

* Възможност за професионално и личностно развитие;
* Отлично възнаграждение обвързано с постигнати резултати;
* Работа в динамична и предизвикателна среда, като част от млад и мотивиран екип.

В случай, че нашето предложение представлява интерес за вас, очакваме вашата кандидатура с приложени - (CV, актуална снимка).
Данните, които изпращате са под защитата на ЗЗЛД и конфиденциалността им е гарантирана.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1000 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София Света София 4

Дата:

11.05.2018

Организация:

ЛБ ФУУДС ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЛБ ФУУДС ЕООД може да получите ТУК