Мениджър Презастраховане в Дирекция "Корпоративно и специализирано застраховане"- София

ДЗИ е един от най-разпознаваемите брандове на българския застрахователен пазар, със 75-годишна история, в момента е част от белгийската KBC Group.
Амбициозните планове за развитие на ДЗИ водят до постоянно търсене на нови таланти, които да допринесат за нашия общ успех!

В момента сме в процес на търсене на
Мениджър „Презастраховане“ в Дирекция „Корпоративно и специализирано застраховане”.

Задължения и отговорности:
∙ Организира и ръководи дейността на звеното свързана с презастрахователната програма на ДЗИ Общо застраховане и ДЗИ Животозастраховане;
∙ Организира дейностите по презастраховане, международни презастрахователни програми, пласирането на специализирани презастрахователни покрития, специални приемания и подобни инструменти за големи корпоративни клиенти;
∙ Изготвя договори, условия, инструкции и всички съпътстващи документи в областта на презастрахователния бизнес на ДЗИ
∙ Ръководи дейността в отдела по отношение контактите с другите звена в компанията за набирането, обработката и ползването на информацията, необходима за изготвянето и следене функционирането на презастрахователната програма.
∙ Проучва и следи развитието на презастрахователния пазар, установява и подържа бизнес контакти с местни и чуждестранни застрахователни и презастрахователни компании, както и с международни презастрахователни брокери;
∙ Участва в срещите на KBC Груп по въпросите, свързани с презастрахователната програма, както и в организирани международни срещи и обучения по презастрахователни теми.
∙ Поддържа контакти с централизираното звено на Групата, с местни и чуждестранни застрахователи и презастрахователи и международни презастрахователни брокери.

Профил на кандидата:
∙ Висше образованиe
∙ Отличнo владеене на английски език
∙ Професионален опит на подобна позиция в застрахователна компания
∙ Познаване на действащата нормативна уредба в областта на застраховането;
∙ Способност за работа в екип и под напрежение, организационни и аналитични умения, комуникативност
∙ Компютърни умения: Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)

В замяна ние ще Ви предложим:
∙ Позиция във водеща компания на българския застрахователен пазар, част от KBC Group, една от основните банково-застрахователни групи в Европа;
∙ Коректни трудово правни отношения и възможности за бонуси при постигане на поставени цели;
∙ Атрактивно възнаграждение и пакет от допълнителни придобивки, включващ здравна застраховка с широки покрития, застраховка злополука и преференциални условия при използване на продукти на компаниите част от KBC Group;

Предизвикахме ли интереса ви? Моля изпратете Ваша автобиография, ще се радваме да се запознаем!
Вашата кандидатура ще бъде разгледана в пълна конфиденциалност и при спазване на правилата за защита на личните данни.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Застрахователна дейност

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Бул. „Витоша“ 89Б

Дата:

25.11.2022

Организация:

ДЗИ–Общо застраховане” ЕАД

Повече информация за ДЗИ–Общо застраховане” ЕАД може да получите ТУК