УПРАВИТЕЛ на магазин- Русе

Описание

УПРАВИТЕЛ на магазин
НАПРАВЕТЕ КАРИЕРА С HOMEMAX!

Ние сме една от най-успешните търговски компании в България, оперираща в следните градове: София, Пловдив, Варна, Бургас, Стара Загора, Плевен, Русе.

За град Русе търсим ангажиран и мотивиран

УПРАВИТЕЛ НА МАГАЗИН HomeMax

Отговорности:
• Управление на всички процеси във връзка с ефективната работа на магазина
• Самостоятелно ръководене на филиала и поверения екип
• Отговорност за стокооборота, приходите и разходите на филиала
• Подбор, обучение и развитие на персонала

Изисквания:
• Опит на ръководна позиция в сектора на търговията
• Отлични комуникативни и организационни умения
• Умения за изграждане и мотивиране на екип
• Висока степен на мотивация и ориентираност към резултатите
• Владеенето на английски език е предимство

Ние предлагаме:
- Интензивно фирмено обучение
- Възможност за реализация и натрупване на богат професионален опит в една от водещите търговски вериги;
- Коректни и дългосрочни трудови отношения;
- Атрактивно възнаграждение;
- Служебен автомобил;
- Ваучери за храна;
- Карта за отстъпка в обектите на дружеството;
- Възможност за участие в програма Multisport.

Ако отговаряте на посочените изисквания и искате да работите в екип с доказани професионалисти очакваме Вашата кандидатура

Ние ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД и Регламент (ЕС) 2016/679 на Европейския парламент и на Съвета от 27 април 2016 година.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

гр. София, бул. \"Владимир Вазов\" № 83

Дата:

31.10.2019

Организация:

Баумакс България ЕООД

Повече информация за Баумакс България ЕООД може да получите ТУК