Продавач-консултант на бензиноколонка, срещу КАТ

Описание

Основни задължения на "Продавач-консултант":
- Обслужване на автомобилите при зареждане с гориво
- Продава продукти, свързани с автомобилите
- Поддържане на района пред бензиностанцията в добро състояние

Работно време:
Работа по график 2/2 или 3/3
Дневна от 7 до 19 ч.
Нощна от 19 до 7 ч.

Изисквания:
- Средно образование
- Умения за работа с клиенти
- Мотивация и комуниктивност

Ние предлагаме:
- Трудов договор и осигуровки
- Основно възнаграждение
- Бонус за постигнати резултати
- Възможност за дългосрочна работа и развитие

Ако проявявате интерес, изпратете автобиография на български език или я занесете на обекта(бул. Драган Цанков/ срещу КАТ).

Съгласен/на съм „Петрол“АД да обработва личните ми данни, предоставени с автобиография и др. документи, за целите на подбор на кандидати за работа.
Съгласен/на съм „Петрол“ АД да съхранява личните ми данни за срок до 3 месеца от получаването им.
Известно ми е, че мога да се информирам за начина и условията за защита на личните данни, които прилага „Петрол“ АД, както и за всички мои права като субект на лични данни на сайта на дружеството

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Черни връх 43, София 1407, Софийска

Дата:

14.11.2018

Организация:

Petrol AD

Детайли за организацията:

Повече информация за Petrol AD може да получите ТУК