Техник Телекомуникационни услуги – гр. Кюстендил

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

ОТГОВОРНОСТИ

Извършва дейности по предоставяне и поддръжка на предлаганите услуги от компанията - телевизия, интернет и телефон, както и навременно отстранява възникнали технически повреди
Участва в дейности за осигуряване на качествено и ефективно обслужване на абонатите в определения му район
Участва в дейностите на техническия екип по проучване, изграждане, измерване, качествено и ефективно поддържане на услугите и превантивни дейности

ИЗИСКВАНИЯ

Средно образование (специализиран Техникум ще се счита за предимство)
Активен шофьор, категория B с чисто досие
Професионален опит в поне една от изброените области:
Познания в работата с LAN мрежи
Познания в работата с Интернет
Познания в областта на националната далекосъобщителна система
Добри компютърни умения. Работа с различни операционни системи
Работно ниво на ползване на английски език, както и стаж в други LAN или кабелни оператори, се счита за предимство
Работа под напрежение
Клиентоoриентираност

Ние Ви предлагаме

Професионално развитие в най-голямата и високо технологична телекомуникационна компания в България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Кюстендил

Адрес:

Цариградско шосе 115

Дата:

01.04.2020

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК