Специалист Регулаторни Дейности- София

Описание

Специалист Регулаторни Дейности
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

Нашият партньор е установена фармацевтична компания с над 20 години история. Фокусът на тяхната дейност е регистрация на лекарствени продукти и дистрибутиране на западноевропейски марки за хранителни добавки, козметика и OTC лекарства. За техния отдел „Регистрация на лекарствени продукти“ търсим отговорен и опитен професионалист на позицията:

Основни отговорности:

Води цялостната дейност по регистрацията на лекарствени продукти въз основа на нормативните актове;
Поддържа регистъра с актуални нормативни документи и форми, с които работи фирмата;
Подготвя и внася документи за издаване на разрешения за употреба на лекарствени продукти, формиране на пределни цени и включване в позитивния списък на лекарствени продукти;
Подава уведомления за пускане на пазара на хранителни добавки, регистрация на медицински изделия, биоциди;
Изготвя и окомплектова регистрационни досиета за нова регистрация на лекарствен продукт за подновяване на съществуваща регистрация или за промени в съществуващо Разрешение за употреба (РУ);
Изготвя отговор на забележки от регулаторни органи свързани с регистрация, подновяване и вариации в РУ на лекарствените продукти;
Участва в събирането и оценяването на данните за наблюдавани нежелани лекарствени реакции /НЛР/ на разрешени за употреба лекарства по начин описан в Стандартните оперативни процедури на фирмата, касаещи лекарствената безопасност.

Компанията предлага:

Постоянна позиция в установена компания с изградени процедури;
Добро стартово възнаграждение с възможност за увеличение на заплатата след изтичане на изпитателния срок;
Офис на удобна локация в кв. Лозенец, в близост до метро;
Стандартно работно време от 9 до 17:30;
Сплотен колектив и позитивна работна среда;
Възможност за дългосрочно развитие в компанията на стабилна и отговорна позиция;
Коректно отношение от страна на работодателя.

Изисквания за заемане на позицията:

Завършено висше образование в сферата на фармацията или медицината;
Опит на подобна позиция – минимум 1 година;
Английски език на много добро ниво – поне B2;
Познава нормативните документи в областта на фармацията - ЗЛПХМ; ЗМИ; ЗХ; ЗКП; ЗБ и съответните подзаконови нормативни актове към тях
Умение да води комуникация на високо професионално ниво с експертите от съответните институции – ИАЛ, МЗ, НЦПР, БАБХ и др.;
Отговорност, внимание към детайла, способност за работа в екип.

Кандидаствайте сега, като изпратите Вашето CV.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Почасова

Категория:

Фармация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

03.12.2018

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК