Търговски представител- Варна

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият партньор е световен лидер на строителния пазар. Компанията произвежда висококачествени материали, в съответствие с иновативни решения за икономически растеж, енергийна ефективност и опазването на околната среда.

За тях в момента търсим технически грамотен, проактивен и мотивиран да се учи и развива в сферата кандидат, който да се присъедини към екипа им на позиция:

Търговски представител

Задължения и отговорности:
Извършва проучвания на пазара, набелязва потенциални клиенти и осъществява бизнес контакти с тях;
Проучва икономическото и финансовото състояние на настоящи и потенциални клиенти;
Прави предложения за възможностите при сключване на сделки;
Участва в изработването на ценова и търговска политика и разработването на клиентската мрежа;
Изготвя отчети за посещенията, събраната информация и направените консултации;
Участва в организацията и провеждането на семинари, фирмени представяния и бизнес-срещи и презентации.
Компанията предлага:
Безсрочен трудов договор с пълни осигуровки;
Конкурентно възнаграждение;
Служебен автомобил, таблет и телефон;
Бонусна система, обвързана с резултатите;
Стандартно работно време;
Възможност за работа в екип от изградени професионалисти;
Работа в установена международна компания в сферата на строителството;
Динамична и позитивна работна среда.
Изисквания:
Висше техническо/инженерно образование в сферата на строителство и архитектура е предимство;
Поне година предходен опит на търговска позиция;
Опит и познания в сферата на строителството ще се счита за предимство;
Добра компютърна грамотност и опит в работата с MS Office;
Активна шофьорска книжка – кат.В;
Отговорност и проактивност в изпълнението на поетите ангажименти;
Желание за развитие и работа в динамична среда.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

22.03.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК