Продуктов мениджър текстилни изделия

Фирма,търговец и производител на бебешки стоки и аксесоари търси опитен специалист за позицията ПРОДУКТОВ МЕНИДЖЪР.
Фирмата предлага много добри условия за работа и възможност за професионална реализация.

Основни задължения и отговорности:
*Организира и ръководи заявките и покупките на съответните продукти
*Провежда продуктови обучения на служителите и дистрибуторите
*Подава нужната информация за поддържане на фирмения уеб сайт
*Поддържа постоянен контакт с български и чуждестранни доставчици и контрагенти във връзка със сроковете на доставките, наличности, липси, излишъци и възникнали рекламации
* Предлага и организира промоционални и маркетингови активности за отделните номенклатури
*Работи в екип

Изисквания към кандидатите:
* Образование- висше,предимство в текстилния бранш
* Добро ниво на английски език
* Търговски опит
* Отлични организационни умения
*Отлични комуникативни умения;
* Умения за работа в екип

Ако позицията представлява интерес за Вас и имате необходимите знания и умения моля изпратете автобиография.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Текстилна индустрия

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул.Опълченска 4, Пловдив 4000, Пловдив

Дата:

01.06.2018

Организация:

Еlteh
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Еlteh може да получите ТУК