Продавач-консултант

Описание

Продавач - консултант/ка
Магазини PRIMIGI за италиански детски дрехи и обувки търсят служители за следните обекти: гр.София
София Ринг Мол

Изисквания:
- комуникативност
- завършено средно образование
- мотивирани
- отговорност
- чужд език е предимство
- търговски умения и нюх
- за постоянна работа
- компютърни умения

Задължения:
- поддържане на чистота и ред в магазина и склада.
- обслужване на клиентите и даване на цялостна и изчерпателна информация свързана с продуктите в магазина
- работа с касов апарат, касова книга, книга за рекламации и др.
- получаване, описване и подреждане на получена стока, водене на отчети за наличие на стоки и продажби
- отговорност за стоката в магазина и за ключа за магазина
- подреждане на стоката по предварително зададени каталози всяка седмица
-работа със специална програма на компютър

Работа по график, два на два дни.

Разглеждат се абсолютно всички кандидати. Само отговарящи на критериите кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1000 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

04.06.2018

Организация:

Мода 02 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Мода 02 ЕООД може да получите ТУК