Продавач-консултанти за моден бутик

АСТРЕА е компания в сферата на Човешките ресурси. Целта ни е да открием най-подходящите хора за нашите бизнес партньори, като им осигурим удовлетвореност.

За един от нашите клиенти – модна къща, която е водещ бранд и символ за мъжко облекло в България – търсим Продавач-консултант.

Задължения и отговорности:
* Отговорно и сериозно отношение към работата;
* Приветливо и учтиво посрещане на клиентите в търговския обект;
* Стриктно изпълняване на политиките и процедурите на компанията;
* Преследване на финансовите цели поставени от компанията.

Изисквания към кандидатите:
* Диплома за средно образование;
* Опит в търговията с дрехи минимум 3 години;
* Умения за продажби и работа в екип;
* Перфектни комуникативни умения и организираност;
* Работа в динамична среда и стресови ситуации.

Нашият клиент предлага:
* Атрактивно възнаграждение и бонуси по таргет система;
* Гъвкаво работно време (на смени);
* Възможност за професионално развитие;
* Приятелска атмосфера.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата DP_PP).

Кандидатите не дължат такса за извършените услуги!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Нехранителни продукти

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

07.06.2018

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК