Отговорник район за разпространение на брошура Kaufland за гр. Варна

Описание

Отговорник район
за разпространение на брошура Kaufland за гр. Варна

Дай успешен старт на кариерата си в международна търговска компания, която залага на резултати, динамика и коректност. Със своята всеотдайна работа над 6400 служители в България допринасят значително за нашия успех. При нас ще откриеш многообразие от възможности, за да покажеш най-доброто от себе си.

Твоите задачи:
подкрепата и контрола по разпространението на рекламната брошура Kaufland в град Варна - район Център
подбор, назначаване и обучение на разпространители на рекламната брошура в твоя район

Твоят профил:
познаваш отлично района;
разполагаш със свободно време 15 часа седмично;
енергичен си и обичаш да ходиш пеша;
имаш чувство за отговорност и обичаш да общуваш с хора.

Нашето предложение:
конкурентно възнаграждение
социален пакет от придобивки: ежемесечни ваучери за храна на стойност 60 лв., допълнително здравно осигуряване и спортна карта
възможности за начално и надграждащо обучение и кариерно развитие в международна компания
подаръчни пакети при раждане на дете, ученик в семейството, както и за коледните празници
Ако сме предизвикали твоя интерес, моля изпрати ни твоята автобиография за кандидатстване.

Твоята кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Личните данни, които доброволно предоставяш, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

За контакти:
Kaufland България ЕООД енд КО. КД
сектор Дистрибуция
1233 София, ул. Скопие 1А

Нека започнем съвместна работа за едно успешно бъдеще.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Почасова

Категория:

Шофьори / Куриери

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

1233 София, ул Скопие 1 А

Дата:

17.01.2020

Организация:

Кауфланд България ЕООД енд Ко КД

Повече информация за Кауфланд България ЕООД енд Ко КД може да получите ТУК