Търговски представител

Ергон Ентърпраийсис - част от Milestone Greece,е фирма за търговия и производство на мрамор и мраморни изделия.За своя новооткрит филиал в гр. София фирмата търси да назначи Търговски представител.
Ако Вие сте динамична личност и вярвате, че продажбите са не просто работа, а начин на живот? В същото време не се боите от трудности и умеете да постигате резултати. Готови ли сте да работите здраво и да печелите много?!

Ако отговорът Ви е ДА - нашето предложение е точно за вас!

Отговорности и задължения:
Отговаря за активното търсене и привличане на нови клиенти на територията на регион София;
Поддържа търговски взаимоотношения с потенциални клиенти;
Консултира клиентите, анализира техните потребностите и предлага оптимални решения;
Изготвяне на оферти;
Сключване на сделки с нови и текущи клиенти на компанията;
Изготвя анализи и отчети на дейността си.

Ние предлагаме:
Конкурентно възнаграждение и Бонусна схема
Развитие на професионалните умения;
Динамична и енергична среда с висока степен за самостоятелност;
Служебен автомобил, пътни разходи, телефон и компютър.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Гръцки език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Специални умения:
Изисквания към кандидатите: Висше образование; Енергичност, умение за работа в динамична среда; Търговски усет и желание за дългосрочно развитие; Професионален опит на подобна позиция е предимство; Владеене на английски език Шофьорска книжка. Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените по автобиография кандидати ще бъдат поканени на интервю. Благодарим Ви!

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Дата:

10.06.2018

Организация:

Ергон Ентърпраийсис

Повече информация за Ергон Ентърпраийсис може да получите ТУК