Регионален отговорник за район София

Фуудтек Индустри енд Трейдинг“ ООД е лидер в разпространението на висококачествени луксозни шоколадови продукти, желирани бонбони и шоколадови дражета с богато разнообразие от вкусове, форми и цветове.

Компанията работи само с известни и утвърдени на пазара марки, като в момента е ексклузивен представител на:
- „Elit Chocolate“ за България, Румъния, Сърбия и Македония.
- „HARIBO Pick & Mix“

Предлагаме Ви възможност да станете част от нашия екип на позицията "РЕГИОНАЛЕН ОТГОВОРНИК"

Основни задължения:
Административно управление и ръководене на обекти в София;
Отговаря за изрядност на документация;
Отговаря за координация и контрол при приемането, предаването, планиране на поръчки и наличности на продуктите по обекти;
Подбор, назначаване и управление на персонала в обектите;
Планира работния график и ефективно координира работния процес;
Инициира и прилага на подходящи мерки за постигане на целите за продажби;

Изисквания за длъжността:
Професионален опит: минимум 1 година на длъжност със сходни функции;
Отлични организационни умения – планиране на времето, приоритизация на задачи, самоорганизация и организация на работния процес на екипа;
Умения за работа с парични средства и фискални устройства;
Умения за управление и мотивиране на екип;
Свидетелство за управление на МПС, кат. В и готовност за ежедневни пътувания в поверения регион;
добра/ отлична компютърна грамотност – работа с Word, Excel, Outlook;
Владеене на чужди езици - с предпочитание английски език;
Подходящо образование: висше

Ние Ви предлагаме:
Добро възнаграждение с възможност за допълнителни бонуси, обвързани с постигнатите резултати;
Възможност за професионално развитие в областта на търговията;
Динамична работа;
Служебен автомобил;

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля, изпратете ни актуални автобиография

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език, Турски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1000 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Дата:

12.06.2018

Организация:

Шугарленд ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Шугарленд ООД може да получите ТУК