Търговец текстилни изделия

Пламена Стил, е компания с доказано място в моделирането, конструирането и производството на офис и работно облекло. Във връзка с разширения обем от предлагани услуги и увеличението на клиентската ни база, търсим търговци на работно и офис облекло.

Вашите задачи:

Активно търсене на нови клиенти, срещи с тях, отговорно отношение към настоящите поверени. Комуникация с контрагенти за доставка на стоки и материали, активна връзка с производствените ни бази.

Вашият профил:

Подходящите кандидати са:
- смели
- борбени
- отговорни
- активни шофьори, с търговски нюх, внимание към детайла и усет към желанието на клиента,

Ние ВИ предлагаме:

Отговорно,атрактивно и сигурно заплащане, твърдо възнаграждение, С ДОПЪЛНИТЕЛНИ БОНУСИ. Работеща бонусна система съобразена, с постигнатите лични резултати. Регламентирано работно време, трудов договор при 8 часов работен ден от понеделник до петък и задължителни почивки на официални празници.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Нехранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

жк.Люлин

Дата:

14.06.2018

Организация:

Пламена Стил

Детайли за организацията:

Повече информация за Пламена Стил може да получите ТУК