Оператор в Копирен Център

Копирен Център О Плюс, в жк. Младост 4, Бизнес Парк София, търси да назначи оператор за работа с копирна техника и компютър.
Изисквания към кандидатите:
- Завършено средно образование.
- Необходими са отлични компютърни умения:
Добро владеене на Microsoft Office пакет и графична програма ( за предпочитане Corel Draw или Illustrator).
- Комуникативност и умения за работа в динамична среда.
- Kоректност и сериозно отношение към работата.

Основни задължения:
- Посрещане на клиентите и запознаване с услугите на фирмата;
- Ориентиране на клиента към най-подходящото за него решение;
- копиране, принтиране, сканиране, подвързване и ламиниране;

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.
Предишен опит на подобни длъжности и владеенето на английски език, ще се считат за предимство.
Работата не е подходяща за студенти.

Ние предлагаме:

1. Работа в приятна атмосфера.
2. Бонуси, обвързани с постигнатите резултати.
3. Работно време от понеделник до петък, от 09:00 - 18:00 часа, почивни дни събота- неделя и на Национални празници.
4. Избраният кандидат ще бъде нает веднага.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 500 до 1000 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

22.06.2018

Организация:

О Плюс ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за О Плюс ЕООД може да получите ТУК