Дистрибутор на млечни продукти плюс хляб

СИМОН 2016 ЕООД набира шофьори за разнос на млечни продукти плщс хляб в Перник и околията.

Основни задължения:
- разнос на поръчки по клиенти;
- отчитане в склада;
- поддръжка на превозното средство.

Необходима квалификация и опит
- свидетелство за управление на МПС кат. В
- стаж като активен шофьор;
- опит на подобна позиция.
- умения да общува с клиенти, да убеждава и да консултира, както и умения за даване на обратна връзка към колеги и ръководство;

Необходими личностни качества:
- умения за работа в екип;
- отлична способност за тактично и любезно общуване;
- коректност в отношения с клиенти и колегиалност;
- способност за бързо реагиране в напрегнати ситуации;
- поддържа контакт с търговски обекти и клиенти;
- открива нови клиенти и търговски перспективи в района.

Ние предлагаме:
- мотивираща работна среда и приятелска атмосфера;
- възможност за професионално развитие и повишаване на квалификацията;
- добро трудово възнаграждение, осигуровки и трудов договор.
- служебен автомобил

Необходими документи:
- Автобиография;
- Мотивационно писмо;
- Актуална снимка.

Документи може да изпратите чрез сайта като кликнете върху "Кандидатствай по тази обява"

Документите на всички кандидати ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност, а одобрените ще бъдат поканени на индивидуално интервю.

Телефон за връзка: 0878881831

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 900 до 1400 лева на месец

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. Перник

Дата:

18.10.2018

Организация:

СИМОН 2016 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за СИМОН 2016 ЕООД може да получите ТУК