Търговски Представител - бои и лакове

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш клиент в търговията с бои и лакове за мебелната индустрия, търсим мотивиран кандидат, който да заеме позицията:

Търговски представител

Основни изисквания:
Средно или висше образование , предимство би било техническо;
Професионален опит в търговията с бои и лакове за мебели- минимум 2 години;
Енергичност, умение за работа в динамична среда;
Търговски усет и мислене;
Шофьорска книжка.
Отговорности и задължения:
Отговаря за активното търсене и привличане на нови клиенти на територията на страната;
Поддържа търговски взаимоотношения с потенциални и съществуващи клиенти;
Консултира клиентите, анализира техните потребностите и предлага оптимални решения;
Организира презентации пред търговци и инвеститори;
Изготвяне на оферти;
Сключване на сделки с нови и текущи клиенти на компанията;
Изготвя анализи и отчети на дейността си.

Ние предлагаме:
Конкурентно възнаграждение и Бонусна схема
Развитие на професионалните умения;
Динамична и енергична среда с висока степен за самостоятелност;
Служебен автомобил, пътни разходи, телефон и компютър.

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените по автобиография кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

11.07.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК