Специалист продажби/ Онлайн търговия

„Вени Стил” ООД е лидер в изработването на висококачествена дамска конфекция и има 27 години опит, през които се е
наложила като синоним на качество и коректност.
Фирмата е позната и с търговската си марка ETERE, която е една от най-предпочитаните марки облекла на модерната делова
жена.

Във връзка с реализиране на стратегията на фирмата за развитие на пазарите, „Вени Стил” ООД обявава свободна
позиция за :
Специалист продажби/ Онлайн търговия, базиран в гр.Пловдив - енергичен, мотивиран и интелигентен професионалист/ка , който да
се присъедини към екипа ни на пълен работен ден, за да посрещаме заедно предизвикателствата и да работим за нашия
успех.

І. Ключови отговорности :
1) Планира и координира доставките по обекти.
2) Администрира промяната на цените и асортимента в системата.
3) Анализира продажбите и периодично провежда пазарни проучвания.
4) Извършва инвентаризации
5) Подпомага планирането и организирането на дейността по обезпечаване със стоки.
6) Обслужва онлайн магазина на фирмата.
7) Материална отговорност за определен асортимент.

II. Основни показатели за измерване и оценка на работата :
1) Развитие на продажбите и увеличаване присъствието на фирмата в отделните региони.
2) Изграждане на доверие към фирмата и марката и формиране на повече лоялни клиенти.
3) Непрекъсната и ефективна комуникация с всички обекти.
4) Добра екипна работа.

III. Изискавания:
∙ Висше или полувисше образование
∙ Познаване на пазара на модни стоки и на неговите специфични изисквания.
∙ Преминати подходящи обучения и получени квалификации/желателно/
∙ Личностни качества - решителен, организиран,отговорен, дисциплиниран, честен.
∙ Да има логичен ум и търговски нюх.
∙ Спазва поетите обещания към ръководството и клиентите на фирмата.
∙ Отлична компютърна грамотност и практически опит и бързина при работа с Excel.
∙ Владеене на английски език.
∙ Опит в онлайн търговията
∙ Референции от предишните компании, в които е работил.

Нашето предложение:
∙ мотивиращо възнаграждение: твърда заплата и стимул според резултатите.
∙ постоянен трудов договор и социални осигуровки.
∙ първоначално и последващи обучения и професионално развитие.
∙ работа в млад и креативен екип от професионалисти.

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете своята професионална автобиография и актуална
снимка електронно.
Моля да кандидатстват само отговарящи на поставените условия кандидати.
Получените документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност. Данните, които се предоставят, са защитени от ЗЛЛД. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал
Електронна търговия
Нехранителни продукти

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Пловдив, бул. 6ти Септември 260

Дата:

18.07.2018

Организация:

Вени Стил ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Вени Стил ООД може да получите ТУК