Управител на магазин

АСТРЕA е компания в сферата на Човешките ресурси. Целта ни е да открием най-подходящите хора за нашите бизнес партньори, като им осигурим удовлетвореност.

За един от нашите клиенти – една от най-големите търговски вериги за обзавеждане и продажба на стоки за дома, търсим да назначим Управител на магазин.

Задължения и отговорности:
* ръководи персонала в магазина, изготвя графици, участва в обучения;
* планира и организира всички дейности в магазина;
* следи за спазването на вътрешнофирмените правила и процедури;
* изпълнява плана за продажби в магазина;
* упражнява контрол върху дейността на компанията и инкасирането на паричния поток.

Изисквания към кандидата:
* задължителен опит на подобна управленска позиция, свързана със стоки за обзавеждане на дома – минимум 2 години;
* висше или средно образование;
* добър усет в търговията;
* компютърни умения (MS Office, Word, Excel);
* добри познания по английски език (втори западен език се счита за предимство);
* лидерски и организационни умения;
* енергичност, отговорност, проактивност.

Клиентът ни предлага:
* въвеждащо обучение;
* конкурентно възнаграждение;
* ваучери за храна;
* годишен бонус;
* постоянен трудов договор.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата DR_UM).

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво,

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Нехранителни продукти

Населено място:

Гр. Варна

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

19.07.2018

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК