Манипулант, служител склад козметични продукти

Описание

МАНИПУЛАНТ, СЛУЖИТЕЛ СКЛАД козметични продукти
Олком ЕООД-официален вносител и дистрибутор на:
IsaDora – декоративна козметика.
LUMENE –грижа за лицето и декоративна козметика
Farmona – натурална козметика, професионални продукти за SPA процедури и масажни масла; продукти за тяло и коса

Търси да назначи
МАНИПУЛАНТ В СКЛАД козметични продукти в гр. Пловдив

ОСНОВНИ ДЛЪЖНОСТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ
1.Организира приемането, съхраняването и предаването на стоки .
2.Приема и организира транспортирането, подреждането и комплектуването на стоки.
3.Отпуска стоки срещу оформени по съответния ред складови разписки.
4.Контролира качеството, количеството и комплектността на постъпващите в склада стоки и съответствието им с придружителните документи.
5.Следи за състоянието на съхраняваните стоки и прави предложения при възникнали проблеми.
6.Участва при извършването на инвентаризации в склада.
7.Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.
8.Носи отговорност за установени липси на стоки и матери¬али в склада.

Изисквания:

- Опит работа със складова програма е предимство
- Доказано чувство за отговорност и лоялност;
- Прецизност при боравене с документи.

"Кандидатстване" с приложена автобиография и актуална снимка до 20.08.2018

CV-та, които не отговарят на изискванията няма да бъдат разглеждани.

Само одобрените кандидати по документи ще бъдат поканени на интервю и тествани.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност.
Предоставените данни са лични и са защитени според смисъла на ЗЗЛД.
Трудовият договор се сключва с Олком ЕООД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

20.07.2018

Организация:

ОЛКОМ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ОЛКОМ ЕООД може да получите ТУК