Oбслужващ бензиностанция / метанстанция

Описание

ОСНОВНИ ДЛЪЖНОСТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

1. Поддържа търговския вид на работното си място.
2. Посреща и обслужва клиенти, като ги консултира за качеството на стоките.
3. Обслужва с техническите средства за зареждане с гориво.
4. Приема парични суми, връща ресто и издава касови бележки и фактури.
5. Отговаря за опазване на поверените стоки от повреди.
6. Носи отговорност за констатирани липси на стоки.
7. Осъществява контакти с ръководители и специалисти от Кооперацията, и други дружества, и организации по линия на доставката на стоки.
8. Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Специални умения:
НЕОБХОДИМА КОМПЕТЕНТНОСТ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА: 1. Да се познават нормативните актове и вътрешните инструкции, свързани с правилата на търговско обслужване. 2. Познания по нормативните изисквания за безопасност на труда и противопожарна безопасност. 3. Добро познаване на компютърните и други автоматизирани системи за извършване на продажби и установяване състоянието на наличните стоки.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

25.07.2018

Организация:

Кооперация Кванта - Пловдив

Повече информация за Кооперация Кванта - Пловдив може да получите ТУК