Oфис асистент

Описание

Описание и изисквания:

Ел Енерджи 03 ЕООД е лидер в търговията с електроматериали с история и традиции.
Компанията търси мотивиран работник на длъжност: Офис сътрудник за търговска база със складове и магазин за електроматериали.
Основни задължения:

Изисквания:
• Отлична компютърна грамотност – MS Office, Internet;
• Предишен опит в административна и офис среда ще се счита за предимство;
• Владеенето на английски език (писмено и говоримо на средно или високо ниво);
• Владеене на втори език ще се счита за предимство;
• Отлични организационни умения и креативност;
• Готовност за своевременно и точно изпълнение на поставените задачи и цели;
• Отлични умения за водене на разговор с клиенти и бизнес партньори;
• Съпричастност към работния процес, лоялност, отговорност и самодисциплина;
• Спазване изискванията за конфиденциалност при работа с поверителна информация и документи;

Задължения:

• Водене и поддържане на кореспонденция по телефон, e-mail кореспонденция;
• Осъществяване на комуникацията между служителите на фирмата, клиенти, бизнес партньори и други инстанции;
• Обработка и поддържане на изрядна документация;
• Приемане на поръчки от клиенти, изготвяне на протоколи и фактури, изготвяне на заявки. Изготвяне на документи, справки и анализи.

Борсата се намира в гр. София, кв. "Овча Купел", ул. "Монтевидео" 84-88.
Работно време:
от понеделник до петък - от 8,10ч до 18,30ч.
две съботи в месеца - 8,10ч. - 14,30ч.
неделя - почивен ден.

Компанията предлага:
Професионална работна среда. Дългосрочна позиция. Изрядни трудови взаимоотношения, отговарящи на българското законодателство.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1200 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Дата:

24.07.2018

Организация:

"ЕЛ ЕНЕРДЖИ 03" ЕООД

Повече информация за "ЕЛ ЕНЕРДЖИ 03" ЕООД може да получите ТУК