Специалист поддържане на партньорска мрежа

HRS Bulgaria вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш партньор, лидер на пазара на електронната търговия в България, търсим :

Основни задължения:

• Пряка кореспонденция с партньорите – продавачи в онлайн платформата на компанията, с цел постигане на по-добра ефективност;
• Определяне на бизнес стратегии и тактики, за подобряване представянето на най-добрите продавачи чрез използването на аналитични инструменти;
• Разработване на нови инструменти и създаване на възможности за подобряване на производителността;
• Повишаване както на общите продажби, така и на броя на продавачите;
• Анализиране на огромни количества данни и сегментирането им.

Основни изисквания:

• Опит на търговска позиция;
• Много добро владеене на английски език;
• Умение за работа с пакета на MS Office,най-вече с Excel;
• Много добри умения за комуникация и презентация;
• Много добри умения за приоритизиране и управление на времето;
• Опит в Е-търговия ще се счита за предимство.

Компанията предлага:

• Отлично възнаграждение;
• Социален пакет, включващ: допълнително медицинско обслужване, ваучери за храна и др;
• Атрактивна бонусна система;
• Обучения и тиймбилдинг събития;
• Работа в корпоративна, международна среда;
• Възможности за развитие.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпратите Вашата автобиография!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

06.08.2018

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК