ТЪРГОВЕЦ - продажби по телефон

"Поликонтакт" търси за ЧУЖДЕСТРАННА КОМПАНИЯ позитивни, комуникативни и високо мотивирани хора за позицията ТЪРГОВЕЦ - ПРОДАЖБИ ПО ТЕЛЕФОН

Изисквания:
- владее на много добър писмен и говорим английски език
- умение да говорите по телефон и да не се затруднявате от липсата на визуален контакт с клиента
- компютърна грамотност - MS Office, Internet
- oпит в сферата би бил полезен, но не е задължителен

Отговорности:
- поддържане и развитие на база данни от контакти с настоящи клиенти, с цел представяне на предлаганите услуги и разширяването й
- приемане на обаждания и обработване на приети заявки от страна на клиенти по e-mail
- изготвяне на периодични справки и отчети за извършената дейност

Допълнителна информация:
- професионално развитие
- твърдо фиксирано възнаграждение + % от обработените поръчки
- 5-дневна работна седмица
- фирмено обучение, при липса на опит

Ако проявявате интерес към позицията и отговаряте на посочените изисквания, изпратете Ваша подробна автобиография със снимка. Консултант от фирмата, ще се свърже с одобрените на база приложени документи кандидати и ще проведе интервю.

Посредническата услуга се извършва при спазване Закона за защита на личните данни (ЗЗЛД) и е напълно БЕЗЛАТНА за лицата търсещи работа.
Лиценз на „ПОЛИКОНТАКТ” ЕООД: 1702/17.03.2014 год.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 600 до 800 лева на месец

Категория:

Електронна търговия

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

град Варна 9002, район "Одесос", бул. "Приморски" № 131

Дата:

08.08.2018

Организация:

Поликонтакт ЕООД
Агенция за подбор на персонал