Техник Кабелна мрежа – гр. Карнобат

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

ОТГОВОРНОСТИ
Контролира състоянието, поддръжката и ремонта на елементите от медната и оптичната кабелна мрежа на компанията
Локализира и отстранява повреди по медните кабелни линии и възстановява повредените съоръжения в рамките на контролните срокове
Изготвя технически решения за разширение, реконструкция и ремонт на елементи от кабелната мрежата на компанията
Извършва рехабилитация и ремонт на подземни и надземни кабелни линии, разпределителни шкафове, крайни разпределителни устройства, кабелни помещения

ИЗИСКВАНИЯ
Средно, техническо/електротехническо образоване
Минимум 1 година професионален опит
Умения за работа с измервателна апаратура за измерване на електрическо напрежение и изолационно съпротивление
Опит в обслужването на оптични мрежи и кабели ще се счита за сериозно предимство
Познания за типовете мрежи и елементите на мрежата на кабелните оператори и Интернет доставчици
Валидна шофьорска книжка – категория Б
Отговорност и организираност

Ние Ви предлагаме
Професионално развитие в най-голямата и високо технологична телекомуникационна компания в България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Категория:

Телекомуникации - инженери и техници
Инженери

Населено място:

Гр.

Адрес:

Цариградско шосе 115

Дата:

26.10.2020

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК