Стажант Вътрешен одит – гр. Пловдив

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

За дирекция Вътрешен одит ние търсим мотивиран и готов да учи нови неща кандидат, който да заеме позиция Стажант Вътрешен одитор. Стажът е с продължителност 6 месеца.

СТАЖАНТСКИ ОТГОВОРНОСТИ:

Подпомага процеса по извършване на вътрешен одит в компанията
Съдейства за изготвяне на доклади/презентации от направените проверки на процеси/системи
Подпомага изготвянето на финансови анализи и оценка на ефективността и рентабилността на компанията
Съдейства за изготвянето на справки
Подпомага цялостната дейност на отдела

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:

Завършен 3-ти курс, специалност Финанси или Счетоводство
Отлични компютърни умения - MS Office
Отлично владеене на английски език
Комуникативност, организираност и аналитичност
Ние Ви предлагаме
Възможност за професионално развитие в най-голямата и високотехнологична телекомуникационна компания в България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Стаж на трудов договор и конкурентно възнаграждение
Разнообразни допълнителни придобивки

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Стажант

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Цариградско шосе 115

Дата:

29.09.2021

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК