Експерт Продажби

Описание

Експерт Продажби в новооткриващ се магазин в Младост, София

Килим Уърлд ЕООД ,най-големият вносител и дистрибутор на ръчно изработени килими в страната и Европа, търси да назначи Експерт Продажби за новооткриващият се магазин в София.

Основни отговорности:

• Да осъществява продажби чрез умело представяне на предимствата и качествата на продуктите. Да дава информация относно текущи цени и промоции. Да дава подробна и интересно поднесена информация за произхода и изработката на продуктите.
• Да усвоява и демонстрира задълбочени познания за предлаганите продукти и услуги.
• Да приема и обработва поръчки по телефон,електронна поща,уебсайт.
• Да изготвя и представя презентации относно продуктите във фирми, които биха били потенциални клиенти/посредници. Да поддържа добри професионални отношения с тях и да ги държи в течение с новата стока, промоции,разпродажби, да изготвя оферти. Да е запознат с различните отстъпки, които ползват фирмите сътрудници.
• Да поддържа социалните профили на фирмата в инстаграм и фейсбук седмично.
• Работи със специализиран софтуер за складово стопанство, в който регистрира продажбите; фактурира и кредитира; обработва движението на стоката в склада; генерира справки за нуждите на фирмената дейност.
• Стриктно да спазва фирмените процедури и политика.
• Да приема и описва новодошлата стока подробно; Да прави и качва снимки за сайта и социалните мрежи на фирмата;

Изисквания:

• Отлична екипна работа.
• Мотивация и отзивчивост. Работна етика. Винаги ведро и предразполагащо отношение към клиента.
• Опит в областта на активното търсене и привличане на клиенти;
• Oпит във воденето на преговори и презентации;
• Високо ниво на комуникативност; ориентация към постигане на продажби и дългосрочни клиенти.
• Добра организация на времето и способност за ефективно степенуване на текущите задачи.
• Добра компютърна грамотност.

Предлагаме:

• Млад и динамичен екип;
• Работа във водеща фирма с международно присъствие в Европа;
• Конкурентно заплащане;
• Месечни бонуси на база направени продажби
• Разнообразие в работните задачи, динамично ежедневие
• Възможност за развитие и растеж във фирмата
• Постоянен трудов договор

Предимства:

• Опит в областта на продажбите и воденето на складови стопанства.
• Английски език на работно ниво.

При интерес към обявената позиция, моля изпратете CV и снимка.

Гарантирана конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 2000 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

25.08.2018

Организация:

Килим Уърлд

Детайли за организацията:

Повече информация за Килим Уърлд може да получите ТУК