Агент недвижими имоти

АЛФА АГЕНТИ е разрастваща се компания с опит, рутина и индивидуален подход в покупко- продажбата на недвижими имоти. Нашата цел е да осигурим най-доброто, ефективно и професионално обслужване, защото "Нашите цели са целите на нашите КЛИЕНТИ".
АЛФА АГЕНТИ търси личности с позитивно отношение, със стремеж за високи доходи и професионална реализация. При нас ще намерите високо заплащане и изява за развитие. Бъдете част от екипа на "АЛФА АГЕНТИ".

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

- технологическа обезпеченост на работния процес;
- трудов договор;
- теоретично и практическо обучение в областта на недвижимата собственост с цел бързо и успешно навлизане в бизнеса;
- фирмен уеб сайт и богата база данни с оферти на клиенти;
- реклама в сайтовете за недвижими имоти;
- работа в екип;
- високи доходи обвързани с личните Ви резултати;
- придобиване на професионални знания и умения в сферата на правото;
- трудов договор сключен с фирма Алфа Агенти България ООД

НИЕ ИЗИСКВАМЕ:

- образование /средно или висше/;
- умение за работа с клиенти и водене на преговори;
- организираност, коректност и отговорност към поетите ангажименти;
- перфекционизъм - хора, които винаги се стремят към по - добри резултати;
- аналитично и креативно мислене;
- ентусиазъм, който да мотивира околните да работят с Вас и да Ви имат доверие;
- да притежавате личен автомобил и свидетелство за управление на МПС;

ВАШИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- набиране на информация свързана с предлаганите на пазара имоти;
- проучване и анализ тенденциите на пазара;
- активно набиране на нови клиенти всеки ден;
- провеждане на огледи на имоти и реклама на предлаганите имоти;
- подготвяне на необходимата информация и документи свързани с оферирането към клиента;
- провеждането на срещи с клиенти;

НЕ ВИ Е НУЖЕН ОПИТ, НИЕ ЩЕ ВИ ПОДГОТВИМ ЗА ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВАТА!
ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА КАНДИДАТСТВАТ ЛИЦА, КОИТО ОТГОВАРЯТ НА ИЗИСКВАНИЯТА!

ЗАИНТЕРИСОВАНИТЕ нека изпратят подробна автобиография с актуална снимка. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

град Варна

Дата:

25.07.2022

Организация:

Алфа Агенти България

Повече информация за Алфа Агенти България може да получите ТУК