ОФИС АСИСТЕНТ

Агенция за недвижими имоти "АЛФА АГЕНТИ" е компания работеща в сферата на недвижимата собственост. "АЛФА АГЕНТИ" осигурява професионално съдействие при покупко - продажбата на недвижими имоти, управление на недвижимата собственост и консултиране при инвестиране в недвижимите имоти. В компанията работят отговорни и креативни млади хора, които се грижат за качеството на предлаганата услуга. За подобряване организацията на работа, търсим НАХОДЧИВА и ПОЗИТИВНА личност за длъжност "ОФИС АСИСТЕНТ".

Изисквания към кандидата:

• образование /средно или висше/
• отлична компютърна грамотност - MS Office, Internet
• мотивираност за работа и организационни умения
• добре развити организационни способности с цел координиране работата на екипа
• аналитично мислене, желание за работа и самоусъвършенстване
• умения за работа в екип
• съзнателност, мотивация и съпричастност към работата
• ефективност и прецизност при изпълнение на поставените задачи

Задължения:

• ежедневна комуникация по телефон или имейл с брокери и клиенти
• организация и администрация на работния процес, като координира дейността в офиса
• проследяване и координиране на дейността на брокерите и даване на обратна връзка за тяхната работа на собственика на фирмата
• инициативност за подобряване на работния процес

Предлагаме:

• основно трудово възнаграждение
• възможност за получаване на бонуси при показване на качества и сериозно отношение към поставените задачи
• отлични условия на труд, сключен трудов договор с фирма Алфа Агенти България ООД
• работа в динамичен и опитен екип
• технологична обезпеченост на работния процес, служебен мобилен телефон с осигурен месечен абонамент
• възможност за професионална реализация в сферата на недвижимата собственост

Ако обявата представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените от нас изисквания, моля изпратете пълно и точно CV с актуална снимка
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и ще се свържем само с предварително одобрените кандидати.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

град Варна

Дата:

19.07.2022

Организация:

Алфа Агенти България

Повече информация за Алфа Агенти България може да получите ТУК