Експерт Търговия - керамика и гранитогрес- София

Описание

Експерт Търговия - керамика и гранитогрес
За наш клиент, компания с традиции в търговията на строителни и отоплителни материали, търсим Експерт Търговия - керамика и гранитогрес

Основни изисквания към кандидата:
Опит в търговията с керамика и гранитогрес
Опит в работа с доставчици
Английски език - много добро ниво
Отговорност и лоялност
Умения за работа в екип в динамична среда
Mотивация за развитие

Основни задължения:
Следене активни продажби, промоции, вътрешни акции, процент брак на групата стоки, за които отговаря
Контрол върху работата на търговските обекти с цел постигане изпълнение на продажбите и минимизиране на загубите от липси и за постигане на заложените цели в дейностите на магазините – продажби, разходи, брак, пазарен дял
Проучване на пазара
Да предлага ценова политика и обогатяването на асортимента на продаваните стоки, да разработва планове за продажбено развитие и следи за постигането на заложените резултати
Работа за повишаване на оборота
Провеждане търговски преговори и кореспонденция с фирмите-доставчици, да води разговори, договаря условия и да изготвя проекти за договори, начин на плащане и условия на доставката
Да формира и предлага продажните цени на групата стоки, за които отговаря
Да обучава и презентира на стоките от групата на служителите на фирмата и клиенти

Изпратете CV още днес!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.

# ceramics # granite tiles

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

31.10.2018

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК